Chrzciny i komunie

Stwórz z nami rodzinne wspomnienia!

Chrzciny i komunie

Od lat słyniemy jako najlepsze miejsce pod Warszawą do zorganizowania przyjęcia komunijnego oraz z okazji chrzcin. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz przywiązanie do najwyższej jakości produktów i usług gwarantuje niesamowity efekt, który na pewno na długo pozostanie w pamięci gości.

Jesteś zainteresowany?! 

+48 22 205 07 52

rezerwacje@ranchopodbocianem.pl

 

ZAPRASZAMY DO POBRANIA OFERTY KOMUNIJNEJ

Wariant cenowy oferty : 

209 ZŁ     259 ZŁ

Dlaczego my? 

  • Zapewniamy perfekcyjną, kompleksową organizację uroczystości w rodzinnym gronie. Przyjęciem zawsze opiekuje się dedykowany koordynator. 

  • Doskonała lokalizacja zapewnia dogodny dojazd nie tylko z okolicznych miejscowości, jak m.in. Tarczyn, Piaseczno, Grójec czy Grodzisk Mazowiecki, ale także z Warszawy (7km od węzła S8 , 3km od S7).

  • Twoich gości zachwyci atrakcyjne otoczenie, piękne, niepowtarzalne wnętrza, wyśmienita kuchnia i niezwykła, rodzinna atmosfera. Na pewno docenią też profesjonalną obsługę i możliwość noclegu w wygodnych pokojach.

  • Na naszym terenie znajdują się atrakcje dla dzieci (plac zabaw, mini golf, mega zamek dmuchany), a malowniczy, przestronny ogród sprzyja rodzinnym spacerom. 

  • Na życzenie istnieje możliwość zorganizowania zabawy dla dzieci z profesjonalnym animatorem oraz skorzystania z naszych plenerowych atrakcji stacjonarnych.

  • Zapewniamy dekorację sali: obrusy i pokrowce na krzesła, serwety, świeczniki oraz żywe kwiaty.

Wybierając Rancho pod Bocianem możesz mieć pewność, że zadbamy o każdy detal, a przyjęcie będzie udane i niezapomniane.

Zobacz nasza galerię

Dojazd

Zobacz, jak do nas dojechać

Rancho Pod Bocianem znajduje się zaledwie 25 km od Warszawy - około 30 minut drogi (łatwy i szybki dojazd trasą S8 i S7). Doskonała lokalizacja zapewnia dogodny dojazd nie tylko z okolicznych miejscowości, jak m.in. Tarczyn, Grójec, Piaseczno czy Grodzisk Mazowiecki, ale także ze stolicy i dalszych części Polski.


© 2024 Rancho Pod Bocianem - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by lemonpixel booking by hotres

left
right
Dorosłych
-
+
Zamknij