Paintball

Paintball

Liczba możliwych scenariuszy rozgrywek paintballowch jest nieskończona. Wszystko zależy od kreatywności grupy grających osób. Istnieje jednak pewien kanon scenariuszy, które są najbardziej popularne. Z doświadczenia wiemy, że gwarantują dobrą zabawę i podnoszą adrenalinę..  

Najbardziej popularny scenariusz gry w paintball zakłada, że gracze dzielą się na dwa zespoły, składające się z takiej samej liczby osób. Każdy ma swoją bazę, z której rozpoczyna grę. Celem gry jest wyeliminowanie wszystkich członków drużyny przeciwnej. Wygrywa zespół, która zrobi to jako pierwszy. 

Większość scenariuszy rozgrywek paintballowych to modyfikacje i rozwinięcia tej właśnie gry. Nasz Zespół Eventowy podpowie i przedstawi dostępne możliwości zabawy.

Atrakcja dostępna dla grup zorganizowanych.

Dojazd

Zobacz, jak do nas dojechać

Rancho Pod Bocianem znajduje się zaledwie 25 km od Warszawy - około 30 minut drogi (łatwy i szybki dojazd trasą S8 i S7). Doskonała lokalizacja zapewnia dogodny dojazd nie tylko z okolicznych miejscowości, jak m.in. Tarczyn, Grójec, Piaseczno czy Grodzisk Mazowiecki, ale także ze stolicy i dalszych części Polski.


© 2024 Rancho Pod Bocianem - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by lemonpixel booking by hotres

left
right
Dorosłych
-
+
Zamknij