Uroczystości

Przyjęcia organizujemy z dbałością o każdy detal.

Oferujemy szeroki wybór sal oraz plenerów

Urodziny, imieniny, jubileusz, bal czy spotkanie w gronie znajomych? Rancho pod Bocianem to jedno z najbardziej niezwykłych miejsc przystosowane do organizacji wszelkich imprez okolicznościowych. Zorganizujemy dla Ciebie kameralne spotkanie z najbliższymi, jaki i ogromne, uroczyste przyjęcie dla kilkuset osób.

Jesteś zainteresowany?! 

+48 22 205 07 52

rezerwacje@ranchopodbocianem.pl

 

ZAPRASZAMY DO POBRANIA OFERTY PRZYJĘĆ OKOLICZNOŚCIOWYCH

Wariant cenowy oferty : 

160 ZŁ     189 ZŁ      219 ZŁ

Nasze doświadczenie

Nasze doświadczenie niepowtarzalny klimat, wyśmienite menu, a także wyjątkowa aranżacja wnętrz i profesjonalna organizacja każdej imprezy sprawiają, że odbywające się u nas wydarzenia pozostają w pamięci na długo. Niezależnie od tego, jak ma wyglądać Twoje przyjęcie, zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom. Podpowiemy i zaproponujemy niebanalne rozwiązania. Oferujemy szeroki wybór sal oraz plenerów, w których można podjąć gości. 

Szef Kuchni dostosuje menu do życzeń i możliwości organizatorów, a przygotowane potrawy z pewnością zachwycą uczestników przyjęcia.  Nad przebiegiem imprezy czuwać będzie fachowa obsługa, pod kierownictwem dedykowanego koordynatora imprezy.

Całości dopełnia doskonała lokalizacja (25 km od Warszawy, 7km od węzła S8 , 3km od S7), a piękna natura i sielskie warunki sprzyjają relaksowi, oderwaniu się do zgiełku miasta, zapewniając dobrą zabawę oraz wypoczynek.

Dojazd

Zobacz, jak do nas dojechać

Rancho Pod Bocianem znajduje się zaledwie 25 km od Warszawy - około 30 minut drogi (łatwy i szybki dojazd trasą S8 i S7). Doskonała lokalizacja zapewnia dogodny dojazd nie tylko z okolicznych miejscowości, jak m.in. Tarczyn, Grójec, Piaseczno czy Grodzisk Mazowiecki, ale także ze stolicy i dalszych części Polski.


© 2024 Rancho Pod Bocianem - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by lemonpixel booking by hotres

left
right
Dorosłych
-
+
Zamknij