Imprezy integracyjne

Zorganizuj z nami nawet najbardziej nietypowe integracyjne spotkanie firmowe.

Co nas wyróżnia?

Lubimy wyzwania i z przyjemnością podejmujemy się ich realizacji.

  • Klimatyczne miejsce z wieloma możliwościami organizacyjnymi dostosowanymi do potrzeb klienta biznesowego. Nie sposób znaleźć drugie takie w pobliżu Warszawy.

  • Dogodna lokalizacja – tylko 25 km od stolicy, co pozwala uciec od zgiełku miasta i stworzyć wyjątkowe warunki do integracji pracowników.

  • Doświadczony zespół eventowy (dedykowany opiekun Twojego eventu), z  sukcesami realizujący każdą imprezę integracyjną, w tym także spotkania oparte o team building. Organizowaliśmy takie wydarzenia dla dużych i małych firm nie tylko z Warszawy, ale także z całej Polski. 

  • Oryginalne scenariusze oraz imprezy tematyczne 

  • Liczne atrakcje na własnym 20-hektarowym terenie (m.in. umożliwiające zabawy terenowe oparte o współpracę uczestników), a także grono sprawdzonych podwykonawców i stałe współprace z profesjonalnymi agencjami eventowymi.

  • Wyśmienity catering przygotowywany na miejscu przez doświadczony zespół kucharzy

  • Setki zadowolonych Klientów (nasze integracje firmowe są słynne w całej Warszawie i nie tylko). Wiemy, co wyróżnia udane spotkania integracyjne i potrafimy w pełni elastycznie dostosować się do oczekiwań oraz gustów Organizatora.

Zorganizuj z nami najlepszą imprezę integracyjną dla swojej firmy!
 

Jesteś zainteresowany?! 

+48 22 205 07 52

rezerwacje@ranchopodbocianem.pl

Dojazd

Zobacz, jak do nas dojechać

Rancho Pod Bocianem znajduje się zaledwie 25 km od Warszawy - około 30 minut drogi (łatwy i szybki dojazd trasą S8 i S7). Doskonała lokalizacja zapewnia dogodny dojazd nie tylko z okolicznych miejscowości, jak m.in. Tarczyn, Grójec, Piaseczno czy Grodzisk Mazowiecki, ale także ze stolicy i dalszych części Polski.


© 2024 Rancho Pod Bocianem - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by lemonpixel booking by hotres

left
right
Dorosłych
-
+
Zamknij