Blog

Dlaczego warto u nas zorganizować imprezę integracyjną?

W ostatnich czasach coraz więcej firm decyduje się na organizację firmowych imprez integracyjnych, czy to w różnych lokalach, czy w plenerze. Taka impreza może przynieść dla firmy dużo korzyści, począwszy od zapoznania z kadrą pracowniczą nowych osób, po poprawę współpracy między pracownikami

CO WARTO WZIĄĆ POD UWAGĘ PODCZAS ORGANIZACJI IMPREZY FIRMOWEJ?

Wybór miejsca na firmową imprezę nie powinien być przypadkowy. Warto wybrać miejsce, które sprosta nie tylko różnym gustom kulinarnym, zagwarantuje nocleg dla Twoich pracowników, ale także będzie w stanie zapewnić różne atrakcje, dzięki którym taka impreza będzie niezapomniana. Oprócz tego, Rancho pod Bocianem jest w stanie zorganizować zbiorowy transport dla Twoich pracowników. Dysponujemy również parkingiem hotelowym na 150 samochodów, więc jeśli z jakiegoś powodu ktoś nie będzie mógł skorzystać ze wspólnego transportu, nie będzie musiał martwić się o miejsce parkingowe.

OFERTA GASTRONOMICZNA I ATRAKCJE W RANCHO POD BOCIANEM

W naszym Rancho pod Bocianem jesteśmy w stanie zapewnić zarówno profesjonalne zaplecze gastronomiczne, jak i sporo atrakcji. Oprócz restauracji, w której serwowane są zarówno dania mięsne jak i wegetariańskie, na terenie naszego obiektu znajduje się również zadaszona chata grillowa, więc Twoi pracownicy będą mogli cieszyć się kiełbaskami z grilla bez względu na aktualną pogodę. Poza tym, posiadamy również specjalnie przygotowane miejsce na ognisko, gdzie pracownicy sami mogą przygotować swoje jedzenie.

Poza częścią gastronomiczną dysponujemy również szeregiem atrakcji dla Twoich pracowników. Jeśli posiadasz w zespole osoby lubiące zastrzyk adrenaliny i pozytywną rywalizację, na pewno spodoba im się możliwość zorganizowania meczu paintballowego. Osoby szukające ekstremalnych wrażeń ucieszą się również ze specjalnie przygotowanego toru off-roadowego, gdzie można przejechać się quadem, motocyklem crossowym czy samochodem terenowym. Poza tym, oferujemy również możliwość skorzystania ze ścianki wspinaczkowej, parku linowego oraz strzelnicy.

Ale to nie wszystko! Osoby, które stronią od takich ekstremalnych wrażeń również znajdą u nas coś dla siebie. Na naszym terenie znajduje się zarybiony staw, gdzie można w spokoju powędkować, albo popływać łódką czy kajakami. Posiadamy również rozległe, 18 dołkowe boisko do mini golfa, a także 4 boiska sportowe, na których można urządzić turnieje w siatkówkę, koszykówkę czy piłkę nożną. Dołożymy wszelkich starań, aby każdy z Twoich pracowników, niezależnie od temperamentu czy upodobań był u nas zadowolony i znalazł atrakcje dopasowane do siebie. Praca w korporacji wiąże się z dużym stresem, stąd dobrze jest zwrócić uwagę na komfort psychiczny swoich pracowników i zapewnić takie atrakcje, z których nikt nie poczuje się wykluczony.

NAJWIĘKSZE KORZYŚCI Z IMPREZY FIRMOWEJ

Impreza firmowa w plenerze będzie idealnym sposobem na relaks i oderwanie się od codziennych trosk i zmartwień dla Twoich pracowników. Takie wyjście poza ściany biura pozwoli Twoim pracownikom na lepsze poznanie się, nawiązanie nici porozumienia, a także na poprawę relacji i współpracy w zespole. Dobre relacje między pracownikami w dłuższej mierze mogą znacząco wpłynąć na efektywność pracy w firmie i na morale całego zespołu.

Rancho pod Bocianem to 20 hektarów zielonego terenu, oddalonego od codziennego zgiełku i zmartwień. Dzięki temu Twoi pracownicy będą mogli, poza licznymi atrakcjami, cieszyć się bliskością natury i zapomnieć na chwilę o codziennych problemach. Okoliczności przyrody i ciekawe, niecodzienne atrakcje zaowocują poprawą komunikacji i współpracy między pracownikami, dzięki temu, odświeżeni i zrelaksowani, wrócą do pracy z większą motywacją.


Dojazd

Zobacz, jak do nas dojechać

Rancho Pod Bocianem znajduje się zaledwie 25 km od Warszawy - około 30 minut drogi (łatwy i szybki dojazd trasą S8 i S7). Doskonała lokalizacja zapewnia dogodny dojazd nie tylko z okolicznych miejscowości, jak m.in. Tarczyn, Grójec, Piaseczno czy Grodzisk Mazowiecki, ale także ze stolicy i dalszych części Polski.


© 2024 Rancho Pod Bocianem - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by lemonpixel booking by hotres

left
right
Dorosłych
-
+
Zamknij