Blog

Kiedy zacząć planować wigilię firmową?

Dobrze zorganizowana wigilia firmowa to idealna okazja, by pracownicy mogli spędzić razem czas w przyjemnej atmosferze. Jednak w okresie świątecznym trudno jest zarezerwować wolny termin w lokalu. Jeśli chcesz przygotować spotkanie z okazji Bożego Narodzenia w Rancho Pod Bocianem, to musisz zadzwonić do nas z odpowiednim wyprzedzeniem. A kiedy zacząć planować wigilię firmową?

DLACZEGO NIE WARTO ORGANIZOWAĆ WIGILII FIRMOWEJ NA OSTATNIĄ CHWILĘ?

W ostatnim czasie wigilie firmowe stały się bardzo popularną formą na spędzenie świąt w gronie najbliższych współpracowników. Większe i mniejsze firmy rezerwują miejsca w ulubionych lokalach na wiele miesięcy przed Bożym Narodzeniem. W Rancho Pod Bocianem posiadamy rozbudowaną infrastrukturę, dzięki której jesteśmy w stanie pomieścić wiele osób i zapewnić im doskonały catering oraz nienaganną obsługę. Jeśli chcesz mieć pewność, że uda Ci się zorganizować wigilię firmową w naszym obiekcie, to zadzwoń do nas z co najmniej 3-miesięcznym wyprzedzeniem. Wówczas będziesz mógł wybrać, czy wolisz, aby goście otrzymali poczęstunek w pięknie udekorowanej restauracji, czy też preferujesz piknik w plenerze. Jeśli impreza ma potrwać do późnych godzin nocnych, to w naszym Rancho możesz także zarezerwować nocleg dla maksymalnie 180 osób.

ZAPLANUJ CIEKAWE ATRAKCJE W RANCHO POD BOCIANEM

Wigilia firmowa w Rancho Pod Bocianem nie musi się składać jedynie z posiłku, czy zabaw tanecznych, ponieważ w naszym obiekcie znajdziesz wiele ciekawych atrakcji dla gości. Jeśli zadzwonisz do nas wcześniej, to bez problemu przygotujemy dla Ciebie ognisko, strzelnicę lub spacer po lesie. Osoby wyjątkowo aktywne mogą być również zainteresowane organizacją gry w paintball lub innych interesujących zabaw terenowych. W ramach wigilii firmowej możesz również przygotować dla uczestników występy artystyczne lub drobne podarunki, a nasi pracownicy będą czuwać nad sprawnym przebiegiem całego przedsięwzięcia. Rancho Pod Bocianem posiada doskonałą lokalizację i przestronny parking, dzięki czemu wszyscy goście z łatwością dotrą na miejsce o wyznaczonym czasie.

JAK PRZYGOTOWAĆ MENU NA WIGILIĘ FIRMOWĄ? 

W naszym obiekcie świadczymy usługi cateringowe na wysokim poziomie. Na wigilię firmową przygotujemy dla Ciebie menu idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Nasz szef kuchni ma ogromne doświadczenie w przyrządzaniu tradycyjnych polskich potraw oraz nowoczesnych i modnych dań. W ramach cateringu zarówno sala, jak i wszystkie stoły będą adekwatnie przystrojone, a w pomieszczeniu będzie panował przyjemny świąteczny klimat. Jeśli nie wiesz, jakie dania zamówić na wigilijną kolację z pracownikami, to chętnie Ci podpowiemy, co może się sprawdzić w ten wyjątkowy dzień. Poza kolacją i zimną płytą oferujemy klientom również wyroby mięsne z naszej wędzarni, regionalne przysmaki i sezonowe produkty. Po wigilijnej kolacji możemy podać tradycyjny świąteczny deser, a jeśli impreza potrwa do późnych godzin nocnych, to proponujemy również ciepły poczęstunek. W naszym menu znajdziesz także pozycje dla wegetarian i wegan oraz przepyszne i kolorowe dania dla dzieci.

Planując wigilię firmową w Rancho Pod Bocianem, pamiętaj, by ustalić orientacyjną liczbę gości i wybrać dokładną datę i godzinę rozpoczęcia wydarzenia. Spotkanie z okazji Bożego Narodzenia może się odbyć w tygodniu poprzedzającym święta lub jeszcze wcześniej, ważne, by termin odpowiadał pracownikom. Jeśli zadzwonisz do nas z co najmniej kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, to na pewno uda nam się przygotować niezapomnianą wigilię dla całej firmy.


Dojazd

Zobacz, jak do nas dojechać

Rancho Pod Bocianem znajduje się zaledwie 25 km od Warszawy - około 30 minut drogi (łatwy i szybki dojazd trasą S8 i S7). Doskonała lokalizacja zapewnia dogodny dojazd nie tylko z okolicznych miejscowości, jak m.in. Tarczyn, Grójec, Piaseczno czy Grodzisk Mazowiecki, ale także ze stolicy i dalszych części Polski.


© 2024 Rancho Pod Bocianem - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by lemonpixel booking by hotres

left
right
Dorosłych
-
+
Zamknij