Blog

Jak urozmaicić imprezę integracyjną?

Imprezy integracyjne zwykle są organizowane w zamkniętych lokalach i obejmują drobny poczęstunek wraz z zabawą taneczną. Podczas takiego spotkania pracownicy często tworzą hermetyczne grupy i nie integrują się z kolegami i koleżankami z innych działów. Dlatego warto urozmaicić imprezę firmową o dodatkowe atrakcje, które zmobilizują zespół do wzajemnych interakcji i sprawią, że między pracownikami nawiąże się nić porozumienia i nowe przyjaźnie. A jak zorganizować udaną imprezę integracyjną?

IMPREZA FIRMOWA W PLENERZE

Doskonałą alternatywą dla tradycyjnych imprez firmowych jest spotkanie zorganizowane w plenerze. Jeśli szukasz dogodnej lokalizacji na wyjazd z pracownikami, to rozważ ofertę Rancho Pod Bocianem. Ponieważ w naszym Rancho znajdziesz wiele możliwości na przygotowanie niezapomnianej imprezy integracyjnej. W obiekcie możesz skorzystać z boiska do siatkówki, boiska do piłki nożnej i ścianki wspinaczkowej. Rancho Pod Bocianem jest położone niedaleko Warszawy na malowniczych zielonych terenach, dzięki czemu uczestnicy z łatwością dojadą na miejsce i zrelaksują się na łonie natury. Nasz obiekt dysponuje również bogatym zapleczem gastronomicznym i zadaszonymi chatami grillowymi, gdzie można schować się w niepogodę lub urządzić biesiadę w chłodniejszy wieczór. Taki aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu doskonale wpłynie na atmosferę w firmie i będzie mile wspominany przez wszystkich pracowników.

POSTAW NA TEAM BUILDING

Impreza integracyjna pod Warszawą może być niepowtarzalną szansą, by zaproponować pracownikom ciekawe zabawy w ramach team buildingu. W Rancho Pod Bocianem bez problemu przeprowadzisz takie gry jak prawda czy fałsz, ślepe zaufanie, rysowanie łączone czy tworzenie scenariuszy. Nasza obsługa dostarczy Ci wszelkich potrzebnych narzędzi oraz udostępni salę konferencyjną, gdzie będziecie mogli skorzystać z niezbędnych multimediów. Atrakcyjną alternatywą mogą być również gry terenowe w postaci podchodów czy popularnego paintballa. W trakcie takich zabaw pracownicy mają do wykonania konkretne zadanie, które nie jest trudne, ale ma na celu pobudzić ich kreatywność i zmusić do interakcji w obrębie wyznaczonej grupy. Jest to zatem doskonały sposób na zbudowanie zgranego zespołu, co może się przełożyć na lepsze wyniki w pracy.

ZAPLANUJ CIEKAWE ATRAKCJE DLA PRACOWNIKÓW

Jeśli impreza firmowa ma być udana, to nie może zabraknąć na niej emocjonujących rozrywek. W tym celu możesz zarezerwować w Rancho Pod Bocianem strzelnicę, tor quadowy, pole do minigolfa lub park linowy. Dobierając atrakcje do możliwości i zainteresowań pracowników, sprawisz, że chętnie wezmą udział w zabawie i poczują się mocniej związani z firmą. Poza tym podczas zmagań z własnymi słabościami poszczególni pracownicy mogą nabrać odwagi i otworzyć się przed grupą, co dobrze wpłynie na morale zespołu. Warto podkreślić, że korzystając ze znajdujących się w naszym obiekcie atrakcji, uczestnicy będą mieli również dostęp do zaplecza sanitarnego i gastronomicznego. Natomiast w razie jakichkolwiek problemów, czy też wątpliwości zawsze można poprosić o pomoc obsługę, która szybko i sprawnie poradzi sobie z każdą sytuacją.

Urozmaicenie imprezy firmowej sprawi, że pracownicy wrócą do pracy odmienieni i zmotywowani do wytężonego wysiłku. Dlatego, jeśli szukasz miejsca z wieloma atrakcjami dla Twoich pracowników, to koniecznie rozważ ofertę Rancha Pod Bocianem. Pamiętaj, że impreza integracyjna Warszawa to także ważny element w budowaniu wizerunku firmy i to zarówno wśród pracowników, jak i klientów czy kontrahentów.


Dojazd

Zobacz, jak do nas dojechać

Rancho Pod Bocianem znajduje się zaledwie 25 km od Warszawy - około 30 minut drogi (łatwy i szybki dojazd trasą S8 i S7). Doskonała lokalizacja zapewnia dogodny dojazd nie tylko z okolicznych miejscowości, jak m.in. Tarczyn, Grójec, Piaseczno czy Grodzisk Mazowiecki, ale także ze stolicy i dalszych części Polski.


© 2024 Rancho Pod Bocianem - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by lemonpixel booking by hotres

left
right
Dorosłych
-
+
Zamknij