Blog

Piknik firmowy, a impreza firmowa - czym się różnią?

Zorganizowanie ciekawego eventu firmowego to doskonały sposób na zintegrowanie pracowników i ich rodzin. Piknik firmowy lub imprezę pracowniczą możesz także wykorzystać do celów marketingowych, poprzez stworzenie ciekawej fotorelacji z tego wydarzenia lub zaproszenie sponsorów i kontrahentów. W Rancho Pod Bocianem posiadamy doskonałe zaplecze gastronomiczne i logistyczne, dzięki któremu możemy przygotować dla Ciebie niezapomniane wydarzenie. Dzisiaj podpowiemy Ci, kiedy warto zaplanować piknik firmowy, a kiedy lepszym wyborem będzie impreza pracownicza.

NA CZYM POLEGA PIKNIK FIRMOWY?

Piknik firmowy to duża impreza na świeżym powietrzu organizowana dla pracowników i ich rodzin. W ramach takiego przedsięwzięcia trzeba przygotować odpowiednie atrakcje w postaci występów artystycznych, pokazów dla dzieci i ciekawych animacji. Pikniki firmowe planowane są głównie na okres letni, żeby uczestnicy mogli przez wiele godzin bawić się pod gołym niebem. W Rancho Pod Bocianem dysponujemy ogromnym 20 hektarowym terenem, na którym można zorganizować koncert, występ wybranego kabaretu lub różnego rodzaju konkursy. Na wydzielonym obszarze możemy ustawić stanowiska z ciepłym poczęstunkiem i namioty, w których obsługa będzie dmuchała balony dla dzieci lub malowała im twarze. W trakcie pikniku firmowego warto zaprosić gości na uroczysty poczęstunek, który możemy podać w naszej zadaszonej chacie grillowej. Takie wydarzenie na pewno zrobi wrażenie na uczestnikach i sprawi, że pracownicy i ich rodziny spędzą miło czas i bliżej się poznają.

CZYM SIĘ RÓŻNI IMPREZA FIRMOWA OD PIKNIKU FIRMOWEGO?

Impreza firmowa jest organizowana głównie dla pracowników i w przeciwieństwie do pikniku nie musi się odbywać na świeżym powietrzu. Tego typu spotkania najczęściej zaczynają się po południu lub późnym wieczorem i obejmują również zabawę taneczną. W obu przypadkach ważne jest, aby zapewnić gościom dodatkowe atrakcje i dobry catering. W Rancho Pod Bocianem możesz wygodnie zaplanować zarówno piknik, jak i imprezę firmową dla całego zespołu. W zależności od potrzeb obsługa naszego obiektu przygotuje dla Was dostępną infrastrukturę, a uczestnicy będą mogli skorzystać z dużego parkingu, zaplecza sanitarnego, a także wygodnych noclegów. Podczas pikniku doskonale się sprawdzi park linowy i tor quadowy, a na imprezę firmową możesz zarezerwować boisko do siatkówki lub boisko do piłki nożnej.

KIEDY WARTO ZORGANIZOWAĆ PIKNIK FIRMOWY?

Piknik firmowy to duże wydarzenie, które możesz zorganizować raz na jakiś czas, by uczcić kolejne lata działalności firmy lub osiągnięcie wyjątkowo korzystnego wyniku finansowego. Natomiast imprezy firmowe w mniejszym lub większym gronie warto organizować częściej, by pracownicy mogli się ze sobą zintegrować i by mogli się zrelaksować po trudnym okresie w pracy. Rancho Pod Bocianem to idealne miejsce na piknik firmowy, ponieważ nasz obiekt jest położony niedaleko Warszawy w otoczeniu niezwykle malowniczego lasu, a dojazd do obiektu jest szybki i prosty. Jeśli chcesz przygotować dla swoich pracowników niezapomniany piknik firmowy, to skontaktuj się z naszą obsługą, a pomożemy Ci krok po kroku zorganizować to wyjątkowe wydarzenie.

W Rancho Pod Bocianem mamy duże doświadczenie w planowaniu kameralnych i dużych imprez pracowniczych, dlatego z chęcią doradzimy Ci najlepsze dostępne rozwiązania. W naszym obiekcie znajdziesz wszystko, co będzie Ci potrzebne, by zapewnić pracownikom i ich rodzinom udaną rozrywkę na najwyższym poziomie. Dlatego nie zwlekaj i zadzwoń do nas już dziś, by się dowiedzieć, co jeszcze możemy Ci zaoferować!


Dojazd

Zobacz, jak do nas dojechać

Rancho Pod Bocianem znajduje się zaledwie 25 km od Warszawy - około 30 minut drogi (łatwy i szybki dojazd trasą S8 i S7). Doskonała lokalizacja zapewnia dogodny dojazd nie tylko z okolicznych miejscowości, jak m.in. Tarczyn, Grójec, Piaseczno czy Grodzisk Mazowiecki, ale także ze stolicy i dalszych części Polski.


© 2024 Rancho Pod Bocianem - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by lemonpixel booking by hotres

left
right
Dorosłych
-
+
Zamknij