Blog

Impreza integracyjna w Rancho Pod Bocianem - dlaczego warto?

Organizacja imprezy integracyjnej wiąże się z koniecznością poświęcenia czasu na wykonanie licznych telefonów, by znaleźć optymalny lokal, catering i noclegi. Dlatego warto skorzystać z oferty miejsca, które posiada wszystkie wspomniane udogodnienia i umożliwia swoim klientom zaplanowanie licznych atrakcji. A jak zorganizować udaną imprezę integracyjną w Rancho Pod Bocianem?

TEAM BUILDING NA ŚWIEŻYM POWIETRZU

Impreza integracyjna to nie tylko dobry sposób na wspólne spędzenie czasu, ale także doskonała okazja, by zbudować zgrany zespół. W Rancho Pod Bocianem klienci mają do dyspozycji 20-hektarowy teren, na którym znajduje się infrastruktura umożliwiająca organizację ciekawych gier terenowych. W ramach poznawania mocnych i słabych stron poszczególnych pracowników można na przykład wybrać się na:

  • mini golfa
  • park linowy
  • tor quadowy
  • strzelnicę
  • ściankę wspinaczkową

Ponadto gęsty las, kwiecista polana i urokliwy staw to miejsca, gdzie z powodzeniem zorganizujesz udaną zabawę w terenie, zawody sportowe lub piknik na łonie natury. W Rancho Pod Bocianem możesz przygotować spotkanie firmowe pełne atrakcji dla nawet 700 osób. Jest to zatem doskonała propozycja dla dużych, małych i średnich firm z ościennych województw.

PIKNIK FIRMOWY W OKOLICACH WARSZAWY

Codzienna praca w centrum dużego miasta bywa męcząca i stresująca, dlatego to ważne, by zaplanować piknik firmowy w ustronnym miejscu z dala od miejskiego zgiełku. Jeśli zastanawiasz się nad organizacją imprezy integracyjnej w Warszawie, to koniecznie weź pod uwagę Rancho Pod Bocianem. Ponieważ jest to miejsce, w którym bez problemu zarezerwujesz zadaszoną chatę grillową z miejscami siedzącymi i zamówisz smaczny catering dla wszystkich uczestników. Ponadto wspomniany obiekt dysponuje parkingiem hotelowym na 150 aut i parkingiem eventowym na co najmniej 1000 pojazdów. Planując dłuższy wyjazd, możesz też wygodnie skorzystać z profesjonalnej bazy noclegowej dla 180 osób oraz zaplecza sanitarnego. Dogodna lokalizacja i prosty dojazd to dodatkowe atuty, dzięki którym organizacja imprezy integracyjnej w Rancho Pod Bocianem zajmie Ci dosłownie chwilę, a uczestnicy bez problemu dotrą na miejsce o wyznaczonym czasie.

 

ATRAKCYJNE EVENTY DLA CAŁEJ FIRMY

Zaplanowanie atrakcyjnego eventu dla całej firmy w Rancho Pod Bocianem to dobry sposób na poprawienie atmosfery w pracy. W tym celu możesz wynająć przestronną Chatę Rybaka, która jest położona na malowniczej wyspie i pomieści do 100 osób. W ten sposób zaplanujesz kameralne wydarzenie, które będzie świetną okazją do podsumowania wyników w pracy za ostatni kwartał. W Chacie Rybka możesz również zorganizować gry i zabawy dla pracowników lub przeprowadzić burzę mózgów, by rozwiązać bieżące problemy. Spotkanie na świeżym powietrzu w otoczeniu pięknej przyrody pomoże pracownikom odprężyć się i sprawi, że będą w stanie spojrzeć na swoją pracę z innej perspektywy. Taka chwila oddechu korzystnie wpłynie na motywację do pracy i spowoduje, że pracownicy poczują się bardziej związani ze swoją firmą.

Imprezy integracyjne w plenerze warto organizować regularnie, a każdy taki wyjazd może być dobrym pretekstem do przeprowadzenia team buildingu lub tematycznych szkoleń. Dużą zaletą Rancha Pod Bocianem jest możliwość skorzystania z wielu atrakcji, które urozmaicą spotkanie firmowe i pozwolą pracownikom lepiej się nawzajem poznać. Ponadto rozbudowana infrastruktura i profesjonalna obsługa zagwarantują uczestnikom bezpieczną i ciekawą rozrywkę i to niezależnie od panujących na zewnątrz warunków atmosferycznych.


Dojazd

Zobacz, jak do nas dojechać

Rancho Pod Bocianem znajduje się zaledwie 25 km od Warszawy - około 30 minut drogi (łatwy i szybki dojazd trasą S8 i S7). Doskonała lokalizacja zapewnia dogodny dojazd nie tylko z okolicznych miejscowości, jak m.in. Tarczyn, Grójec, Piaseczno czy Grodzisk Mazowiecki, ale także ze stolicy i dalszych części Polski.


© 2024 Rancho Pod Bocianem - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by lemonpixel booking by hotres

left
right
Dorosłych
-
+
Zamknij