Blog

Trzy pomysły na Wieczór Panieński

Wieczór panieński jest ostatnim, symbolicznym spotkaniem Panny Młodej z najbliższymi przyjaciółkami jako panny. Często jest to również ostatnia impreza w „babskim gronie” tuż przed jej wielkim dniem. Choć wieczory panieńskie czy kawalerskie najczęściej kojarzą nam się z wieczornym wyjściem na miasto i imprezowaniem, coraz więcej druhen i świadkowych decyduje się na organizację innych atrakcji dla Panny Młodej. Wieczór panieński powinien być przede wszystkim dobrą zabawą i miłym wspomnieniem dla wszystkich gości.

WYJAZD POZA WARSZAWĘ

W poszukiwaniu inspiracji warto pomyśleć o wyjeździe poza miasto, gdzie będzie można odpocząć od codziennych zmartwień i zgiełku miasta, odstresować się przed ślubem i miło spędzić czas. Szukając idealnego miejsca na wieczór panieński w Warszawie warto zwrócić uwagę na naszą ofertę. Rancho pod Bocianem, oddalone od Warszawy o około 25 km, oferuje wynajęcie bardzo malowniczego domku weekendowego. Domek jest w pełni wyposażony, ma 80 m2, trzy pokoje, dwie łazienki, kuchnię, oraz klimatyczny kominek. Oprócz korzystania z prywatności weekendowego domku obsługa Rancho pod bocianem pomoże paniom w organizacji ciekawych atrakcji, które uprzyjemnią ten wyjątkowy wieczór. Oto 3 pomysły na spędzenie wieczoru panieńskiego poza miastem.

ŚCIANKA WSPINACZKOWA

Jeśli panna młoda jest sportowym duchem, który nie może usiedzieć w miejscu na pewno spodoba jej się pomysł ścianki wspinaczkowej! Odrobina adrenaliny i wysiłku, plus spora dawka endorfin na pewno pomoże młodej odstresować się i odpocząć przed tak ważnym dniem jak ślub. Może to być również sposób na spróbowanie czegoś nowego, o czym Wasza przyjaciółka na co dzień by nie pomyślała. Trochę wysiłku fizycznego nie zaszkodzi, a kto wie, może któraś z Was odkryje w sobie nową pasję i zacznie trenować na ściankach regularnie?

ĆWICZENIA W PARKU LINOWYM

Mówiąc o adrenalinie i wysokości, warto wypróbować park linowy! Będzie to świetny sposób na spędzenie wieczoru panieńskiego aktywnie na świeżym powietrzu. Nasz park linowy ma kilka poziomów trudności, więc nawet osoby, które nigdy nie próbowały tego typu rozrywek dadzą sobie radę i będą się świetnie bawić. Takie przejście po parku linowym zapewni pannie młodej i jej gościom sporą dawkę emocji i niezapomniane przeżycia.

WIECZÓR PANIEŃSKI NA ŁONIE NATURY

Teren naszego Rancho pod Bocianem to 20 hektarów zieleni. Oprócz wymienionych wcześniej ścianki oraz parku linowego na naszym terenie znajduje się duży staw, na którym można popływać łódką oraz kajakami, oraz spora zalesiona część nadająca się idealnie do spacerów. Jeśli panna młoda lub jej goście nie lubią bardziej ekstremalnych przeżyć na pewno doceni możliwość odpoczynku wśród natury i śpiewu ptaków. Na naszym terenie znajduje się specjalnie przygotowane miejsce na ognisko, gdzie będą panie mogły przygotować swój posiłek i miło spędzić wieczór. Odpoczynek na łonie natury pozwoli pannie młodej na relaks i rozluźnienie przed tak stresującym wydarzeniem, jakim jest ślub.

Możliwości zorganizowania wieczoru panieńskiego w Warszawie jest wiele. Jesteśmy jednak pewni i dołożymy wszelkich starań, aby po wyborze naszej oferty każda z pań, a zwłaszcza panna młoda była zadowolona. Dla każdej uczestniczki wieczoru panieńskiego oferujemy również rabat w wysokości 10% na zamówienia w Restauracji Stara Izba znajdującej się na terenie naszego obiektu. Wieczór panieński powinien być świetną zabawą i niezapomnianym przeżyciem, a szeroki wybór atrakcji w Rancho pod Bocianem pozwoli wybrać najciekawsze z nich, które idealnie wpiszą się w gust Panny Młodej i jej gości.


Dojazd

Zobacz, jak do nas dojechać

Rancho Pod Bocianem znajduje się zaledwie 25 km od Warszawy - około 30 minut drogi (łatwy i szybki dojazd trasą S8 i S7). Doskonała lokalizacja zapewnia dogodny dojazd nie tylko z okolicznych miejscowości, jak m.in. Tarczyn, Grójec, Piaseczno czy Grodzisk Mazowiecki, ale także ze stolicy i dalszych części Polski.


© 2024 Rancho Pod Bocianem - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by lemonpixel booking by hotres

left
right
Dorosłych
-
+
Zamknij