Blog

Zalety firmowych imprez integracyjnych

Codzienna praca, nawet w pasjonującej dziedzinie, w końcu może zacząć stresować i znacząco wpływać na komfort psychiczny pracownika. Dobrym pomysłem na rozładowanie stresu u swoich pracowników może być organizacja firmowej imprezy integracyjnej. Wspólnie spędzony czas może nie tylko rozluźnić napięcie, ale także zacieśnić więzy między pracownikami, poprawić komunikację, a także pomoże uwolnić się od trosk dnia codziennego i pozwoli wrócić do pracy z większą motywacją.

JAKI JEST GŁÓWNY CEL IMPREZY INTEGRACYJNEJ?

Zgrany zespół pracowniczy może znacząco wpłynąć na wyniki firmy. W języku angielskim funkcjonuje określenie „team building” – oznacza ono działania mające na celu zbudowanie trwałego, zgranego zespołu pracowników. Jednak oprócz samych pracowników warto, aby w imprezie integracyjnej wzięła udział również kadra kierownicza oraz sam pracodawca. Pozwoli to na zmniejszenie dystansu między nimi, oraz wpłynie na budowanie dobrych relacji na linii pracodawca-pracownik co może przełożyć się na sprawne funkcjonowanie i dobre relacje w firmie.

Oprócz tego, zgrany zespół wpływa też na umiejętność współpracy wszystkich pracowników, a także na efektywność działania w firmie.

Kolejną zaletą dobrze zorganizowanej imprezy integracyjnej będzie również możliwość lepszego poznania swoich współpracowników. Znalezienie wspólnych pasji czy zainteresowań znacząco poprawi jakość relacji między pracownikami. Z drugiej strony, imprezy pracownicze mogą pomóc również w rozwiązaniu konfliktów czy nieporozumień wynikających z problemów z komunikacją w stresującym otoczeniu, kiedy pracownicy mają dużo na głowie.

ATRAKCJE PODCZAS IMPREZ INTEGRACYJNYCH

Zdecydowaną zaletą imprez integracyjnych jest również rozładownie stresu u pracowników, a także dobra zabawa. Relaks, odprężenie i rozrywka są kluczowe w zachowaniu komfortu psychicznego przez pracownika. W Rancho pod Bocianem można skorzystać w tym celu z wielu atrakcji, między innymi:

  • z dostępu do parku linowego oraz ścianki wspinaczkowej

  • jazdy na quadach na specjalnie przygotowanym torze off-roadowym

  • strzelnicy, na której można poćwiczyć swoją celność z łuku oraz wiatrówek

  • 18-dołkowego pola do mini golfa

  • stawu, na którym można popływać wynajętą łódką oraz kajakami.

Chcąc zapewnić pracownikom oryginalną, niebanalną rozrywkę możemy zając się również organizacją różnych gier terenowych takich jak podchody czy paintball. Świetnym pomysłem może być również zorganizowanie turnieju siatkówki czy koszykówki - tego typu gry zespołowe mogą znacząco wpłynąć na poprawę relacji oraz współpracy między pracownikami. Dla osób, które od emocjonujących zabaw wolą cisze oraz odpoczynek możemy zapewnić sprzęt do wędkowania, z którego można skorzystać nad naszym lokalnym, zarybionym stawem.

BOGATE ZAPLECZE GASTRONOMICZNE

Oprócz szeregu atrakcji zapewniamy kompleksowy, zróżnicowany catering z naszej lokalnej restauracji, który na pewno zadowoli gości o odmiennych preferencjach kulinarnych. Na naszym terenie znajduje się również zadaszona chata grillowa, która zdoła pomieścić nawet 700 osób. W takiej chacie można spokojnie cieszyć się posiłkiem niezależnie od aktualnej pogody.

W trakcie wydarzenia, po wspólnych zabawach pomożemy również państwu w organizacji grilla, bądź wspólnego ogniska z kiełbaskami dla pracowników.

Nasze Rancho pod Bocianem to ponad 20 hektarów zielonego terenu, gdzie każdy z Twoich pracowników, niezależnie od temperamentu i upodobań znajdzie coś dla siebie. Wyśmienite jedzenie oraz dobra zabawa pomogą Twoim pracownikom poznać siebie nawzajem i sprawią, że późniejszy powrót do pracy będzie przyjemny.


Dojazd

Zobacz, jak do nas dojechać

Rancho Pod Bocianem znajduje się zaledwie 25 km od Warszawy - około 30 minut drogi (łatwy i szybki dojazd trasą S8 i S7). Doskonała lokalizacja zapewnia dogodny dojazd nie tylko z okolicznych miejscowości, jak m.in. Tarczyn, Grójec, Piaseczno czy Grodzisk Mazowiecki, ale także ze stolicy i dalszych części Polski.


© 2024 Rancho Pod Bocianem - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by lemonpixel booking by hotres

left
right
Dorosłych
-
+
Zamknij