Blog

Jak powinna wyglądać udana impreza integracyjna?

Jeśli Twoi pracownicy uczestniczyli już w wielu imprezach integracyjnych, to zapewne zastanawiasz się, jak zorganizować kolejne wydarzenie, aby było dla nich interesujące. W takim wypadku spotkanie nie może polegać tylko na jedzeniu i rozmowach, ale powinno być wzbogacone o ciekawe atrakcje, które skutecznie zaktywizują wszystkie osoby. A jak zorganizować udaną imprezę integracyjną?

JAK ZAPLANOWAĆ IMPREZĘ INTEGRACYJNĄ KROK PO KROKU?

W każdej firmie od czasu do czasu pojawiają się nowi pracownicy, a większe zespoły zmieniają się w sposób dynamiczny. Dlatego to ważne, by osoby, które nie miały wcześniej okazji razem ze sobą pracować, mogły wziąć udział w imprezie integracyjnej, podczas której lepiej się poznają. Celem takiego spotkania powinno być nakłonienie poszczególnych pracowników do wzajemnych interakcji i stworzenie przyjaznych relacji, które potem będzie można przenieść na grunt zawodowy. A jak to osiągnąć? W Rancho Pod Bocianem znajdziesz mnóstwo udogodnień, dzięki którym uczestnicy otworzą się na nowe znajomości i spędzą czas w sposób konstruktywny. Do obiektu przynależy duży i doskonale zagospodarowany teren zielony z licznymi atrakcjami stacjonarnymi. W efekcie z łatwością zaplanujesz całodniową imprezę integracyjną w plenerze dla kilkuset osób. 

ZAREZERWUJ TERMIN W RANCHO POD BOCIANEM JUŻ DZIŚ!

W Rancho Pod Bocianem dysponujemy nowoczesnym torem quadowym, parkiem linowym i czterema dobrze wyposażonymi boiskami sportowymi. Jeśli chcesz, żeby nasi pracownicy przygotowali dla Twojego zespołu daną atrakcję, to zadzwoń do nas już dziś i zarezerwuj interesujący Cię termin. Obsługa naszego obiektu zadba o to, by na wszystkich uczestników czekał odpowiedni sprzęt wraz z instruktorem, który pokaże gościom, jak bezpiecznie korzystać z każdego urządzenia. Zabawa w Rancho pod Bocianem jest całkowicie bezpieczna, a pracownicy będą mogli wygodnie korzystać z zaplecza sanitarnego i przepysznego cateringu. Planując imprezę integracyjną w plenerze, koniecznie rozważ zorganizowanie poczęstunku w naszej zadaszonej chacie grillowej, która dobrze się sprawdzi także podczas niesprzyjającej pogody. W Rancho Pod Bocianem możesz również zarezerwować nocleg dla gości wraz ze śniadaniem, by mogli wypocząć po imprezie i na drugi dzień spokojnie wrócić do swoich domów.

IDEALNE ATRAKCJE NA IMPREZĘ INTEGRACYJNĄ

W trakcie imprezy integracyjnej warto zorganizować pracownikom czas w taki sposób, by musieli się wzajemnie ze sobą komunikować niezależnie od tego, czy pracują w tym samym dziale, czy też nie. Dlatego dobrym pomysłem będzie zaplanowanie gier i zabaw, które zmuszą uczestników do aktywności, a jednocześnie będą praktyczne i ciekawe. W Rancho Pod Bocianem dysponujemy ośmioma salami konferencyjnymi i szkoleniowym, gdzie możesz przeprowadzić gry integracyjne lub zapoznać nowych pracowników z podstawowymi informacjami na temat działalności firmy. Gdy już uczestnicy lepiej się ze sobą zintegrują, warto skorzystać z naszym atrakcji plenerowych w postaci ścianki wspinaczkowej, mini golfa lub pola do gry w paintball. Po aktywnym dniu możesz zaprosić pracowników na grilla lub inny wybrany przez Was poczęstunek. 

W Rancho Pod Bocianem znajdziesz wiele możliwości na zorganizowanie udanej imprezy firmowej, dzięki której szybko poprawisz atmosferę w zespole. Takie wspólne wyjazdy sprawią, że pracownicy będą mogli, choć na chwilę oderwać się od codziennych trosk i zrelaksują się na łonie natury. W efekcie Twój zespół szybko zregeneruje siły i zyska lepszą motywację do dalszej wytężonej pracy. 


Dojazd

Zobacz, jak do nas dojechać

Rancho Pod Bocianem znajduje się zaledwie 25 km od Warszawy - około 30 minut drogi (łatwy i szybki dojazd trasą S8 i S7). Doskonała lokalizacja zapewnia dogodny dojazd nie tylko z okolicznych miejscowości, jak m.in. Tarczyn, Grójec, Piaseczno czy Grodzisk Mazowiecki, ale także ze stolicy i dalszych części Polski.


© 2024 Rancho Pod Bocianem - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by lemonpixel booking by hotres

left
right
Dorosłych
-
+
Zamknij