Blog

Jakie atrakcje warto przygotować dla pracowników podczas firmowej wigilii?

Wigilię firmową najczęściej organizuje się w ostatnim tygodniu poprzedzającym święta Bożego Narodzenia. Podczas uroczystej kolacji pracownicy wspólnie spożywają posiłek i dzielą się opłatkiem, życząc sobie pomyślności na nadchodzący rok. Pracodawca może również zaplanować drobne podarunki dla podwładnych w postaci bonów do wybranych sklepów lub koszy z kawą i słodyczami. A jakie atrakcje warto przygotować dla pracowników, aby wigilia firmowa była wyjątkowo udana?

ZNAJDŹ KAMERALNE MIEJSCE NA ZORGANIZOWANIE FIRMOWEJ WIGILII

Przedświąteczne spotkanie z pracownikami warto zorganizować w miejscu znajdującym się niedaleko siedziby firmy z dobrym dojazdem i przestronnym parkingiem. Nasze Rancho Pod Bocianem jest położone w pobliżu Warszawy w otoczeniu pięknej przyrody. Ustronna lokalizacja sprawia, że firmy wyjątkowo chętnie wybierają nasz obiekt, by przygotować kameralną wigilię dla swojego zespołu. W Rancho Pod Bocianem posiadamy renomowaną restaurację, gdzie serwowana są dania kuchni polskiej oraz wiele atrakcji, dzięki którym można u nas doskonale spędzić wolny czas. Wnętrze obiektu jest urządzone w stylu rustykalnym, a na specjalne życzenie gości możemy dowolnie zaaranżować salę restauracyjną, by stworzyć niezapomniany świąteczny klimat.

JAKIE ATRAKCJE SPRAWDZĄ SIĘ PODCZAS WIGILII FIRMOWEJ?

Jeśli chcesz przygotować dla pracowników uroczystą wigilię firmową, to poza cateringiem pomyśl również o dodatkowych atrakcjach. Na terenie naszego obiektu możesz skorzystać ze stawu, strzelnicy, lasu lub pola do paintballa. W Rancho Pod Bocianem z łatwością zorganizujesz również ognisko lub kulig, jeśli tylko pogoda na to pozwoli. W ramach przedświątecznego spotkania pomożemy Ci zaplanować występ artystyczny dla pracowników. Dobrym pomysłem będzie również zatrudnienie Świętego Mikołaja, który rozda prezenty podwładnym i pochwali ich za dobre wyniki w pracy. Świąteczny nastrój można stworzyć także przy pomocy odpowiedniej oprawy muzycznej. W tym celu przygotujemy dla Ciebie kolędy w aranżacji, która na pewno zachwyci wszystkich zgromadzonych gości. Jeśli zabawa ma potrwać do późnych godzin nocnych, to warto również zarezerwować noclegi w naszym obiekcie, aby pracownicy mogli się wyspać i odpocząć po wspólnym biesiadowaniu.

CZY ZABAWA TANECZNA TO DOBRY POMYSŁ NA WIGILIĘ FIRMOWĄ?

W Rancho Pod Bocianem możesz także bez problemu zorganizować zabawę taneczną z ciekawymi konkursami i animacjami. Takie rozwiązanie jest często wybierane przez firmy, które zatrudniają wielu młodych ludzi lub przez firmy międzynarodowe, które chcą przygotować atrakcyjne spotkanie dla przedstawicieli różnych narodowości. W trakcie zabawy tanecznej elementy klasycznej wigilijnej wieczerzy mogą się przeplatać z nowoczesnymi potrawami i interesującymi rozrywkami. W efekcie pracownicy spędzą miło czas i będą mieli okazję nawiązać bliższe relacje z osobami, z którymi na co dzień łączą ich tylko kontakty zawodowe. Zabawa taneczna to dobra alternatywa dla tradycyjnej kolacji, jednak jej organizacja wymaga czasu, dlatego warto zarezerwować wybraną salę z odpowiednim wyprzedzeniem.

W Rancho Pod Bocianem mamy wiele możliwości i chętnie pomożemy Ci w organizacji wigilii firmowej dla mniejszych i większych grup. Posiadamy doskonałe zaplecze logistyczne i przepyszny catering, a na naszym terenie znajdziesz liczne atrakcje, które sprawią, że zapragniesz jeszcze nieraz do nas wrócić. Jeśli chcesz zaplanować niezapomniany wieczór dla swojego zespołu, to skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta i sprawdź, co możemy Ci zaoferować.


Dojazd

Zobacz, jak do nas dojechać

Rancho Pod Bocianem znajduje się zaledwie 25 km od Warszawy - około 30 minut drogi (łatwy i szybki dojazd trasą S8 i S7). Doskonała lokalizacja zapewnia dogodny dojazd nie tylko z okolicznych miejscowości, jak m.in. Tarczyn, Grójec, Piaseczno czy Grodzisk Mazowiecki, ale także ze stolicy i dalszych części Polski.


© 2024 Rancho Pod Bocianem - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by lemonpixel booking by hotres

left
right
Dorosłych
-
+
Zamknij