Blog

Trzy pomysły na imprezę firmową

Pracownicy powinni współpracować ze sobą i wspólnie dbać o wyniki przedsiębiorstwa, w którym są zatrudnieni. Firmy zwykle składają się z co najmniej kilku działów, które na co dzień zajmują się innymi dziedzinami, przez co ich pracownicy mogą różnie podchodzić do tych samych problemów. Dlatego dobrym sposobem na zintegrowanie zespołu i stworzenie w nim przyjaznej atmosfery jest organizacja imprezy firmowej. Poniżej przedstawiamy 3 niezawodne pomysły na niezapomnianą imprezę integracyjną w Warszawie.

PAINTBALL W RANCHO POD BOCIANEM

Jeśli chcesz zaskoczyć swoich pracowników oryginalnym pomysłem na wspólne spędzenie czasu na łonie natury, to koniecznie rozważ paintball w Rancho Pod Bocianem. Ponieważ jest to nowoczesny i dobrze wyposażony obiekt, gdzie znajdziesz ogromne tereny zielone, które dadzą Wam nieograniczone możliwości do wymyślania urozmaiconych scenariuszy gry. W ramach zabawy podziel pracowników na dwa lub trzy zespoły i wyznacz kierownika każdego z nich. Następnie przedstaw uczestnikom zasady gry i określi teren, po którym będą mogli się swobodnie poruszać. Dobrym pomysłem może być również ustalenie nagrody dla zwycięskiej drużyny, co sprawi, że zabawa będzie jeszcze bardziej emocjonująca. Po skończonej grze zawodnicy będą mogli wygodnie przebrać się i umyć korzystając z lokalnej infrastruktury i mogą również skorzystać z przepysznego cateringu. 

IMPREZA INTEGRACYJNA W PARKU LINOWYM

Impreza integracyjna pod Warszawą będzie idealną sposobnością, by pracownicy lepiej się poznali i odpoczęli od trudów codziennej pracy. W tym celu warto wybrać rozrywkę, która podniesie poziom adrenaliny u pracowników i pozwoli im zapomnieć o stresie i naglących ich terminach. W Rancho Pod Bocianem znajdziesz profesjonalny park linowy z ciekawymi przeszkodami o zróżnicowanym poziomie trudności. Jeśli chcesz, by pracownicy nauczyli się współpracować ze sobą, to połącz w pary wybrane osoby, aby wzajemnie się asekurując, razem przeszły tor. Takie doświadczenie zbliży pracowników do siebie i sprawi, że będą sobie bardziej ufali. Po zabawie w parku linowym możesz zaproponować pracownikom spacer, grilla lub ognisko wśród malowniczej przyrody.

IMPREZA FIRMOWA NA TORZE OFF ROADOWYM

Dobra impreza firmowa przede wszystkim nie powinna być przewidywalna i nudna. Dlatego w Rancho Pod Bocianem przygotowaliśmy dla naszych klientów atrakcyjny tor off roadowy przystosowany do jazdy quadem, samochodem terenowym lub motocyklem crossowym. Pamiętaj jednak, by dobrać rodzaj pojazdu do możliwości Twoich pracowników. Na miejscu możesz liczyć na kompleksowe przeszkolenie, a jazda po torze jest w pełni bezpieczna i dostarczy wszystkim uczestnikom niezapomnianych wrażeń. W ramach zabawy na torze możesz zorganizować zawody między poszczególnymi pracownikami lub mierzyć indywidualny czas przejazdu każdego pracownika. Ponadto w Rancho Pod Bocianem posiadamy doskonałe zaplecze sanitarne i gastronomiczne, z którego pracownicy będą mogli dowolnie korzystać podczas zabawy. Jeśli zamówisz catering dla grupy, to przygotujemy dla Was przepyszne dania kuchni polskiej z uwzględnieniem potraw mięsnych i wegetariańskich. 

Taka aktywna impreza integracyjna na pewno spodoba się Twoim pracownikom i sprawi, że zespół będzie bardziej zgrany. W efekcie pracownicy wrócą do biura z nową energią i wieloma ciekawymi pomysłami. Organizując imprezę firmową w Rancho Pod Bocianem, pamiętaj również, by z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym zarezerwować daną atrakcję i zadbaj o to, by pracownicy wzięli ze sobą adekwatny strój. 


Dojazd

Zobacz, jak do nas dojechać

Rancho Pod Bocianem znajduje się zaledwie 25 km od Warszawy - około 30 minut drogi (łatwy i szybki dojazd trasą S8 i S7). Doskonała lokalizacja zapewnia dogodny dojazd nie tylko z okolicznych miejscowości, jak m.in. Tarczyn, Grójec, Piaseczno czy Grodzisk Mazowiecki, ale także ze stolicy i dalszych części Polski.


© 2024 Rancho Pod Bocianem - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by lemonpixel booking by hotres

left
right
Dorosłych
-
+
Zamknij