Blog

O czym pamiętać przy organizacji imprezy firmowej w plenerze

Dobrze przyjętym zwyczajem jest organizowanie cyklicznych spotkań pracowniczych, w czasie których zatrudnieni na niższym i wyższym szczeblu mogą poznać się z bardziej prywatnej strony. Imprezy firmowe w plenerze są świetną opcją, ponieważ dają poczucie komfortu i wyjścia poza sztywne ramy.

IMPREZA FIRMOWA W PLENERZE

Spotkania jubileuszowe, wspólna Wigilia - to z pewnością zbliża do siebie pracowników danej firmy. Młodsi stażem poznają tych bardziej doświadczonych kolegów, jest to także świetna okazja do tego, by wymienić się poglądami. Często wyjazdy firmowe zaczynają się od szkoleń, by wieczorem przejść do części nieoficjalnej. A gdyby tak od razu zorganizować imprezę firmową w plenerze? To doskonały  pomysł ze względu na to, że w nowym środowisku ludzie poczują się swobodniej, nie będą ograniczeni myślami o tym, co jeszcze powinni wykonać danego dnia. Niezależnie od tego, czy przedsiębiorstwo zatrudnia kilka, czy kilkadziesiąt osób, wspólny wyjazd lub wyjście w plener jest dodatkowym przyczynkiem do zwiększenia efektywności i wydajności osób zatrudnionych w danej firmie.

O CZYM PAMIĘTAĆ, PLANUJĄC IMPREZĘ FIRMOWĄ

Najważniejsze jest miejsce, wszyscy się z tym zgodzimy. Warto więc wybrać takie, które ma wokół siebie liczne atrakcje plenerowe. Dlatego w naszym obiekcie, pracownicy mogą odbyć wspólne przejście trasy w parku linowym, gdzie nawiążą się więzi pomocy i koleżeńskości, przy dobrej zabawie można też wejść na ściankę wspinaczkową. Osoby lubiące skoki adrenaliny z pewnością ucieszą się z toru dla quadów, czy nocnych zabaw terenowych. Jeżeli obawiasz się, że Twoi stateczni pracownicy nie sprawdzą się w takich aktywnościach, to na terenie naszego obiektu posiadamy zarybiony staw, gdzie zorganizujemy zawody wędkarskie, czy rozgrywki mini golfa. 

Planując imprezę firmową w plenerze nie można zapomnieć o zapleczu gastronomicznym. Dlatego w naszym ośrodku znajduje się restauracja oraz zadaszona chata na grilla. Nie zapominamy też o wersji menu dla wegetarian, w końcu chcemy, żeby wszyscy byli zadowoleni ze wspólnego spotkania. Przy dobrej zabawie czas szybko płynie, dlatego nasz obiekt posiada wysokiej klasy bazę noclegową na 150 osób oraz parking hotelowy, który może pomieścić 180 samochodów osobowych.

TEGO NIE MOŻE ZABRAKNĄĆ NA IMPREZIE FIRMOWEJ!

Mamy już gdzie spać i co jeść, nie możemy zapomnieć jednak o odpowiednim otoczeniu, dlatego nasz obiekt jest zlokalizowany w spokojnej okolicy z dala od codziennego zgiełku. Dzięki temu uczestnicy mogą cieszyć się naturą, szumem wiatru i na chwilę zapomnieć o codziennych troskach. Takie warunki przyrody z pewnością sprawią, że pracownicy zechcą spędzić ten wspólny czas aktywnie, w sposób, który zapadnie im w pamięć na długi czas. Imprezy plenerowe są świetnym pomysłem i powinny odbywać się cyklicznie. Mogą być niejako formą nagrody dla pracowników za wykonywaną każdego dnia pracę. Można także rozważyć, by na początku wręczyć drobne upominki tym, których praca szczególnie się wyróżniała od ostatniego wyjazdu. 

Impreza integracyjna w plenerze to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu z dala od firmowego porządku. Idealnie sprawdzi się jako lekkie spotkanie w czasie którego pracownicy będą mogli sobie pozwolić na większy luz i wymieniać między sobą prywatnymi spostrzeżeniami. Dzięki usytuowaniu imprezy w plenerze, nikt nie będzie czuł się ograniczony przestrzenią, a natura sprawi, że taki wyjazd na łonie przyrody będzie wspaniałym przeżyciem.


Dojazd

Zobacz, jak do nas dojechać

Rancho Pod Bocianem znajduje się zaledwie 25 km od Warszawy - około 30 minut drogi (łatwy i szybki dojazd trasą S8 i S7). Doskonała lokalizacja zapewnia dogodny dojazd nie tylko z okolicznych miejscowości, jak m.in. Tarczyn, Grójec, Piaseczno czy Grodzisk Mazowiecki, ale także ze stolicy i dalszych części Polski.


© 2024 Rancho Pod Bocianem - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by lemonpixel booking by hotres

left
right
Dorosłych
-
+
Zamknij